Elbi Eken O ses Türkiye Jüriyi Şaşırttı

Elbi Eken O ses Türkiye Jüriyi Şaşırttı
O Ses Türkiye yine Hızlı bir başlangıç yapmış gibi görünüyor. Muhteşem sesler iş başında aslında o ses türkiye’nin sevdiğim tarafı çıplak sesleri duymak stüdyoda düzenlenmiş seslerdenbıtkınlık geldi. İlk Estetik ameliyatlar çıktıkdan sonra sahnedeki tüm bayanları birbirine karıştırmıştım ALLAH’dan estetik geliştide biraz farklılıklar yaptı :))

O ses Türkiye 2016da bu sezon iyi bir ses tüm Jüri’yi şaşırttı tabii  tüm izleyiciler’de buna dahil  Elbi Eken ‘nin Düşünme Hiç Şarkısını muhteşem seslendirdi.

O Ses Türkiye yeni bölümde Elbi Eken isimli yarışmacı en çok dikkat çeken isimlerden biri oldu. Eken, Düşünme Hiç parçasıyla tam not aldı.

Elbi Eken İsmi ilede ilgi odağı oldu , “Elbi ne demek?” sorusuna “Bilmiyorum, rahmetli halam koymuş. Kesin bir bilgiye ulaşamadım” diye cevap veren Elbi Eken’e, Acun Ilıcalı yardımcı oldu. Ilıcalı, Gelen bir bilgiye göre ” Kalbim ” demekmiş diyerek konuya açıklık getirdi.

Sesinden Çok İsminin Manası Herkes’de Merak Uyandırdı

Elbi Eken Düşünme Hiç  o Ses Türkiye 2016 İzlemek İçin Herkes Artık TV8 başında...

 

Acun Ilıcalı’nın TV8’de reyting rekorları kıran yarışma programı O Ses Türkiye 2016’da yer alan yeni bomba jüri yeleri gündeme bomba gibi düştü. O Ses Türkiye 2016 bomba jüri üyelerinde kimler var? O Ses Türkiye 2016’da ikiz jürilerde yarışmaya damga vuracak. O Ses Türkiye 2016 yarışmasının bomba ikiz jürileri kimler? TV8 ekranlarının beklenen yarışması O Ses Türkiye 2016 jürisi ve yarışmacıları belli oldu. O Ses Türkiye 2016 jürisinde kimler var? O Ses Türkiye 2016 yarışmacıları kimler? O Ses Türkiye 2016 yarışmasına sürpriz 2 transfer daha gerçekleşti. O Ses Türkiye 2016’da Gökhan Özoğuz’un ikiz kardeşi Hakan Özoğuz’da yer aldı. O Ses Türkiye 2016 yarışmasına ikiz kardeşlerin damga vuracağı belirtildi.

Eşek Adam

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 6 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: