Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Oha Kanalı Videoları. Oha Diyorum Video

Oha Kanalı Videoları. Oha Diyorum Video
Japonların kurbağa burgeri ile başlıyoruz. Bu siyah ekmeklerin arasında gerçekten de kızarmış bir kurbağa var.

Bu ilginç meyvenin adı “kara sapote”, yahut diğer adıyla çikolata meyvesi. Adı bu; çünkü tadı çikolatalı pudinge benziyor. Hatta öyle ki, bazı restoranlarda çikolata yerine kullanıyorlar.

İki İngiliz aşçı, karanlıkta parlayan dondurma yaptı. İçeriğinde bulunan denizanası proteini sayesinde parladığı için adeta fosforlu dondurma yiyorsunuz.

Bu gördüğünüz escargot (eskargo) türü salyangoz yetiştirme kiti. Bir Fransız firmasının geliştirdiği kit sayesinde evde salyangoz yetiştirebiliyorsunuz. Amaçsa büyüttüğünüz salyangozları afiyetle yemek. Yemek haline geldiklerinde ise işte böyle görünüyorlar.

Buysa kurutulmuş ve tütsülenmiş çıngıraklı yılan konserversi. Yiyen var ki birileri üretip satıyor.

Timsah etinden yapılan iştah açıcılar Amerika’nın bazı eyaletlerinde çok popüler. Konserveyi açıp ana yemekten önce yiyorsunuz.

Bu adam kendine tam 1000 dilim peynirden oluşan bir çizburger yapmış. 12 buçuk kilo ağırlığında olan çizburgeri yiyerek bir seferde 45 bin kalori almış.

Sırada en ünlü uzaylılardan biri olan E.T.’inin çevirmesi var. Bu aslında sebze ve baklagillerle yapılan bir tür maket. Birileri eğlence olsun diye yapmış.

Bu gördüğünüz Japonya’da çocuklar için üretilmiş bir içecek yapma kiti. Parçaları birleştirince böyle bir klozetiniz ve içerisinde de içeceğiniz oluyor.

Buysa dünyanın en pahalı şekeri. Her yeri 24 ayar altın tozuyla kaplı. Tanesi 110 liraya gelen şekeri zenginler için üretmişler.

Bunlar da içinde yenilebilir altın parçaları olan lolipoplar. Adetini 100 liraya satıyorlar.

Sırada hem göze hem de damağa hitap eden lolipoplar var. Gördüğünüz gibi içlerine çiçek koyuyorlar. Şekerle birlikte çiçekleri de yiyorsunuz.

Tenis topu gibi dursa da bu aslında enfes bir kapkek. İçi de işte bu şekilde görünüyor.

Bunlarsa hamburger şeklinde yapılmış suşiler. Bunlarda ekmek yerine pirinç kullanıyorlar.

Sırada geleneksel Eskimo dondurması olan “akutaq” var. Ama bildiğimiz dondurmaya hiç benzemiyor çünkü hayvanlardan elde edilen yağ, küçük kırmızı yemişler ve otların karıştırılmasıyla yapılıyor. Eskimolu kadınlar bu tatlıyı yaparken bazen içine hayvan ya da balık eti de koyuyormuş.

Son ilginç yiyeceğimiz kızartılmış Mars çikolata. İskoçya’da çok popüler bir tatlı. Bildiğimiz Mars çikolatayı özel bir sosla kaplayıp kızartıyorlar.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Bugün Eklendi: 1 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın