Özlem Çelik -O ses Türkiye “Hey Gidi Karadeniz”

Özlem Çelik -O ses Türkiye “Hey Gidi Karadeniz”
O Ses Türkiye Muhteşem Seslerle Devam ediyor .Bugünün Yıldızı Özlem Çelik  oldu gibi Hey gidi Karadeniz Şarkısı ile ve Muhteşem yorumuyla juri yi ve seyircileri etkilemeyi başardı. 5 Aralık 2015 Özlem Çelik Hey gidi Karadeniz şarkısı ve Performansı göz doldurdu,Pardon Kulak doldurdu diyelim.Medya ve Sosyal Medyada Başlıklar atıldı Özlem Çelik fırtınası diye Başlık atan haber siteleri Özlem Çelik’ten övgü ile bahsettiler.

O Ses Türkiye’nin 5 Aralık 2015 Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümünde Özlem Çelik, ‘Hey Gidi Karadeniz’ isimli şarkıyı seslendirdi. Tüm jüriyi döndürmeyi başaran Özlem Çelik, Ebru Gündeş’i seçerek takımına dahil oldu.

O ses Türkiye Özlem Çelik İlk Dönenler Murat BOZ, Ve Hadise oldu tüm juriyi dönmesini sağlayan Özlem Ebru Gündeş ‘in takımına geçti. Arka planda kendisini izleyen annesi Gözyaşları içinde kaldı neden ağlıyorsun diye sorduklarında ölen kızım aklıma geldi diye cevap verdi. Özlem Çelik  şarkısı bitince bir daha ,bir daha çığlıkları yükseldi ve Bir daha söyledi.

Özlem Çelik Kardeşimin Vasiyetini yerine getirdim dedi.1 sene önce kardeşini trafik kazasında kaybeden Özlem ÇELİK kardeşi için programa katıldığını söyledi.

Özlem’in açıklamaları: “1 sene önce kardeşimi kaybettim. Onunla beraber gelmek istiyordum. Şimdi kendimi topladım geldim. Onun için söyleyeceğim. Kardeşim için buradayım onun beni gördüğünü hissediyorum. Çok zaman katılayım böyle kalmasın. Artık onun vasiyeti gibi oldu. O yüzden katıldım. Bu arada Ebru Gündeş’in hayranıydı. Sizinle düet yapmak istiyordu. Sizden onun için Söndürün kalbimi şarkısını isteyebilirim” dedi. Ebru Gündeş, bu isteğe kayıtsız kalamadı ve şarkıyı söyledi. Gündeş bu arada göz yaşlarını tutamadı. Daha sonra açıklamalar yapan Gökhan-Hakan, Hadise ve Murat Boz’un gözlerinin dolduğu ve konuşmakta zorluk çektiği görüldü.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 5 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: