Poyraz Karayel 43. Bölüm’de Neler Oldu

Poyraz Karayel 43. Bölüm’de Neler Oldu
Poyraz Karayel 43.Bölüm Fragmanı – 2 Yayında! Poyraz, Adil Topal’ın tuzağına düşüyor, Ayşegül savunmasız kalıyor! Ayşegül, Adil Topal’a karşı koyabilecek mi …
Poyraz Karayel son bölümde neler oldu?

Hiç beklemediği bir anda Poyraz ’dan evlenme teklifi alan Ayşegül büyük şok yaşar. Evlenme teklifinin şokunu daha üzerinden atamazken babasının onayını da alması gerekmektedir. Ayşegül Poyraz ’dan hamile olduğunu ve evlenmek istediğini bakalım babasına anlatabilecek mi?

Diğer yandan Ayşegül ’ün hamile olmasından rahatsızlık duyan Sinan, papucunun dama atılacağını düşündüğü için doğacak kardeşini bir türlü kabullenemez.

Tüm aile Bahri ’nin evine toplanmıştır. Herkes Ayşegül ve Poyraz ’dan gelecek evlilik ve bebek haberini beklerken sürpriz bir gelime yaşanır. Adil Topal ile Bahri Umman karşı karşıya gelecektir. Peki Bahri’nin Adil Topal’a karşı planı ne olacak?

Adil, Bahri ’ye karşı tehdidini bir kez daha ortaya koyar. Böylelikle Adil ’in ne kadar tehlikeli biri olduğunu herkes öğrenmiş olur. Üstelik Adil, Bahri ’yle görüşmek istemektedir. Bahri, Adil ’in karşısına çıkar ancak Bahri ’yi büyük bir sürpriz karşılar. Poyraz ve Ayşegül ise Adil ’in peşlerine taktığı adamla uğraşırken çok daha kötü bir haberin kendilerine yaklaştığından habersizdirler.

İşte Aradığınız Konu  Poyraz Karayel 52. Bölüm Fragmanı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 4 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla