Reunionda Bulunan Uçak Parçası #mh370 Yolcu Uçağına Ait

Reunionda Bulunan Uçak Parçası #mh370 Yolcu Uçağına Ait
Geçtiğimiz hafta Reunion adasında bulunan enkaz parçasının Malezya Havayolları’nın Boeing 777 tipi yolcu uçağına ait olduğu teyit edildi.

Açıklamayı Malezya Başbakanı Necip Rezak yaptı.

Uçağın akıbetinin ortaya çıkması için ne gerekiyorsa yapılacağına dair yolcu yakınlarına söz veren Rezak. “Üzülerek belirtmeliyim ki uluslararası uzmanlardan oluşan ekip, Reunion adasında bulunan cismin MH370 sefer sayılı uçağa ait olduğunu doğrulamıştır” dedi. Başbakan, uçağın Hint Okyanusu’na düştüğünün fiziksel olarak kanıtlandığını ifade etti.

"SPONSOR REKLAM"

Hint Okyanusu’ndaki akıntının uçağın enkazını düştükten sonra Afrika açıklarındaki Reunion adasına doğru sürüklediği ortaya atılan tezlerden biri.

Using ocean current modeling NYTimes explains how MH370 debris could have floated to Réunion.

http://t.co/2aNB0QUCIi pic.twitter.com/kqxHeIzccz— Rahul Remanan (DoctorsRoom) August 5, 2015

Australia releases #MH370 drift modeling: “Impossible” to refine current search area based on Reunion Island find. pic.t

Yazar: euronews-tr

Etiketler: Malezya ait parçası MH370 Malaysia Airlines uçağına Uçak kazası MH370 Reunionda yolcu uçak Gönderildi: 05 Ağustos 2015

İzlenme oranı: 0.0

Oylar: 0

İşte Aradığınız Konu  Böyle Çok Daha Güzelsin Eleştirilere Dayanamadı Eşinin Boğazına Sarıldı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 5 Ağustos 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla