Seda Sayan Evleneceksen Gel Emrah ve Mehmet Kaza

Seda Sayan Evleneceksen Gel Emrah ve Mehmet Kaza
Evleneceksen Gel Programında Emrah ve Mehmet Motosiklet kazası geçirdi. Bugün Seda Sayan Evleneceksen gel programında hastanede görüntüleri  yayınlandı . Durumları kötü olan ve Ameliyat olan Emrah ve Mehmet zamanla iyi olacaklarını söylediler iki kere ameliyat olan Mehmet ameliyatım dört buçuk saat sürdü ve sakat kalabilirim dedi.Emrah ve Mehmet Evleneceksen gel programındaki damat adayları Kaza geçirdi ve Programda hastanede röportaj görüntüleri yayınlandı .SOsyal medyada tiyatro yapıyorlar yorumlarına kızan Mehmet’in babası gelsinler görsünler dedi.

Uğur Arslan ve Seda Sayan gerçekten kaza görüntülerini ve yaralarını gösterdik ama sahte resimler diye yorum yaptılar diye sosyal medyada yazanlara kızdılar. İkinci Ameliyat sonrası Mehmet’in Sağlık durumu ne ?Kaza Fotoğrafları yayınlayan Evleneceksen gel programı resimleri nerede görebilirim ?Seda Sayan Evleneceksen Gel Emrah ve Mehmet Kaza.

İşte Aradığınız Konu  #AşkLaftanAnlamaz Annelerle küs kalınmaz... 😊 #ÇokSevdim
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 19 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Seda Sayan Evleneceksen Gel Emrah ve Mehmet Kaza (2 Yorum)

  1. […] Evleneceksen Gel Programında Emrah ve Mehmet Motosiklet kazası geçirdi. Bugün Seda Sayan Evleneceksen gel programında hastanede görüntüleri …All copyrights for this article are reserved to Seda Sayan […]

Araç çubuğuna atla