Semih Öztürk Açıklamaları- TV8 Ütopya

Semih Öztürk Açıklamaları- TV8 Ütopya
Tv8 Yarışma Programı olan Ütopya ‘nın en çok Konuşulan ismi Semih Öztürk Tv8 ‘in sabah programı aramızda kalmasına konuk oldu.

İlk defa Açıklama yapan Semih Öztürk  Jess ve Funda’nın sorularını cevaplayan Semih sms ve gazete satışları hakkında konuştu.

Rakibi Tuncay’ı Gazete satışlarında geçtiğini söyleyen Semih Sms sonuçlarında Burun farkıyla kaybettiğini söyledi.

Özel hayatımı bundan sonra medyada takip edebilirsiniz diye espri yapan Semih Öztürk Ütopya Aşkı Kürretülayn Matur Hakkında üstü kapalı cevaplar verdi.

[flagallery gid=3 skin=minima_jn]

Diğer Arama Terimleri : Aramızda Kalmasın Semih Öztürk Semih Öztürk ‘ın Yaşı Kaç? Semih Öztürk Biyografisi Semih Öztürk Boyu Semih Öztürk Dizileri Semih Öztürk Filmleri Semih Öztürk fotoğrafları Semih Öztürk Hangi Okuldan Mezun Oldu? Semih Öztürk Hayatı Semih Öztürk İnstagramı Semih Öztürk Kimdir? Semih Öztürk Nerede Oturuyor? Semih Öztürk Resim Kırgın Çiçekler Semih Öztürk Röportajı Semih Öztürk Sevgilisi Semih Öztürk Sinema Filmleri Semih Öztürk Yeni Dizi Semih Öztürk Yeni Dizisi Ütopya Ütopya Semih.

Semih Öztürk Kimdir

Ütopya yarışmacıları arasında olan Semih Öztürk 1991 yılında Bursa da doğmuştur. Ailesi halen Bursa da yaşamakta olan Semih Öztürk 24 yaşındadır. Ailesinden ayrı olarak İstanbul da yaşayan genç yarışmacı yarışmanın favori isimlerindendir.

Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu olan başarılı yarışmacı Semih daha sonra ise Fransa da tiyatro eğitimi almıştır. 1,80 cm boyunda olan ve bekar olan yarışmacının burcu ise Koç burcudur.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 4 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: