Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

#seninleyizBarışArduç Kiralık AŞk Ömer ‘in Hastalığı

#seninleyizBarışArduç Kiralık AŞk Ömer ‘in Hastalığı
Kiralık Aşk 30. Bölüm Neden Ömer Yoktu Ömer’in yerine neden başka biri oynadı Bunun nedeni bir süredir Barış Arduç yani Ömer Zatürreye yakalanmış olması Doktorların geçen hafta yaptığı açıklamada atlattı demişlerdi  . Kiralık Aşk yapım şirketi sosyal medyada gelen tepkilere karşılık bir açıklama yaptı   “Oyuncumuz Barış Arduç’a uzun süren gribal hastalığı sonrası maalesef başlangıç seviyesinde zatürre teşhisi konulmuştur. Doktoru tarafından tüm gerekli tedaviler eksiksiz şekilde uygulanmaktadır. Kendisini merak edenlere selam söyleyen Barış Arduç’a, Ortaks Yapım ailesi olarak acil şifalar diliyor, bir an önce iyileşip aramıza katılmasını bekliyoruz. Oyuncumuz Barış Arduç hakkında konuyla ilgili çıkan veya çıkacak olan asılsız haberlere lütfen itibar etmeyiniz.”

Kiralık Aşk Yakışıklı Oyuncusu Sosyal medyada En çok Konuşulan kişi oldu Defne Ömersiz olmaz diyoruz ALLAH’dan şifa diliyoruz. 30. Bölüm Flashback olarak oynatıldı.

Flashback Nedir?

Dizi ve sinema dünyasında çok sık olmasa da gerekli olduğu zamanlarda kullanılan Flashback (Geriye dönüş olarak da bilinir), sinema ve edebiyatta bir anlatım tekniği.

Sinemda flashback yalnızca anlatım teknikleriyle değil, çeşitli optik tekniklerle de gerçekleştirilir. Bunlar arasında, açılma ya da kararma (bir görüntünün karanlıktan yavaş yavaş aydınlanarak belirmesi ya da bunun tersi), zincirleme (bir görüntü kaybolurken bir başka görüntünün onun üzerine binerek yavaş yavaş belirmesi) ve noktalı açılma ya da kararma (sahnenin küçük bir noktadan başlayıp giderek büyüyen ve tam görüntüye dönüşen bir çember biçiminde açılması ya da bunun tersi) sayılabilir.

Sinemada kullanılan bu geriye dönüşlerin kullanım türü, anlatı türü ya da taşıdığı anlama göre çeşitli sınıflandırmalar yapılabilir: Bunlardan en çok kullanılanı “bilmece flash back”tir. Bilmece flashback’lerde genellikle ölen bir kişinin bıraktığı bir sır araştırılır ve bütün tanıklıklar bu sır üzerinde yoğunlaştırılır: Bu sırada ilgisi olan tanıkların konuşmalarında geçmiş bazı sahneler yeniden canlandırılır.

Bazı filmlerde de flash back öykünün sonuç bölümüyle ya da sonuca çok az zaman kala başlar. Örneğin, ölüme mahkûm edilen bir adam idama götürülürken ya da köşeye sıkıştırılan adam öldürülmek üzereyken, onu bu sona getiren olayları hatırlayıp bir üçüncü kişiye anlatır.

Böylece seyirci, yavaş yavaş filmin başladığı noktaya yaklaştıkça olayların nasıl sarpasardığını ve geriye çok az bir zaman kaldığını daha iyi hisseder.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 23 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın