Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Seri Katil Atalay FİLİZ yakalandı Söylentileri Çıktı- İzmir Çeşme’de Görüldü

Seri Katil Atalay FİLİZ yakalandı Söylentileri Çıktı- İzmir Çeşme’de Görüldü
Atalay Filiz Yunanistan’a mı Kaçtı yoksa Yakalandı mı?  Atalay Filiz En son İzmir ,Çeşme’de  görüldü ve burada yakalandığı iddia edildi ama kesin bir haber yok.Atalay FİLİZ adına kayıtlı olan Depo Açıldı Depo içinde neler vardı ? İlk olarak Sabah  Müge Anlı Programında Kendi adına kayıtlı depo ya ulaşıldı ve polis eşliğinde depo açıldı Depo içinde Kitap,bisiklet çıktı bazı haberlere göre Atalay FİLİZ bu depo’da ceset sakladığı bir sandık bulundu.Atalay Filiz Yakalandı mı?

Müge Anlı’da Sürekli ihbar telefonları geldi 3 Haziran Cuma günü Müge Anlı’da bakalım Seri Katil Atalay FİLİZ yakalanacak mı? Hadımköy’de ki depo görüntüleri Müge Anlı. İstanbul ,Tuzla’da Oturduğu yerde Öğretmen Fatma KAYIKÇI yı öldürdüğü ve bir ağaç altına attığı iddia edilen Atalay Kılıç Yakalandı mı ?

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 3 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın