Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Sevgi İle Çağrı Nikah Görüntüleri ve Evlilik Cüzdanı Nasıl Evlendiler.-Video

Sevgi İle Çağrı Nikah Görüntüleri ve Evlilik Cüzdanı Nasıl Evlendiler.-Video
Çağrı ve Sevgi  nasıl ve nerede nikah kıydılar ? Nikahları yani evlilikleri sahte diyenler için evlilik cüzdanlarını alıp Esra Erol’da ekranlarda gösterip doğrulattılar .Sevgi ve Çağrı Esra Erol’dan canlı yayında nikah kıyılmasını istedi.

Biliyorsunuz  Sevgi ve Çağrı ilk olarak Esra Erol’un FOX TV deki zamanında tanıştılar bir kavuşup bir ayrıldılar .Geçen Sezon Sevgi ile Birkan Aşkı vardı aylar sonra evlenmeye karar verdiler ama Birkan Sevgiye Ailemle yaşayacaksın dedi ayrılık rüzgarları esti al yazmalım oldular klipler çektiler ama sezon tatilinde Sevgi ile Çağrı evlendiklerini açıkladılar. Bakalım bu işin sonu nereye varacak Sevgi ile Çağrı’nın evliliği ne kadar sürecek canlı yayında sevgi ile çağrı düğün yapıp nikah tazeleyecekler mi ? Sevgi İle Çağrı nikah görüntüleri ve evlilik cüzdanı resimleri.

sevgi ile birkan nikah görüntüleri (1) sevgi ile birkan nikah görüntüleri (3) sevgi ile birkan nikah görüntüleri (2)

Sevgi İle Çağrı Nikah Görüntüleri Video 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 1 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın