Survivor 2016 Semih ve Serkan Karşı Karşıya.


Survivor 2016 Semih ve Serkan Karşı Karşıya.

Survivor 8 Şubat Pazartesi 2. bölümde heyecanlı anlar yaşandı gerçi her anı heyecan ile geçiyor ama bazı  sahneleri varki süper heyecanla izleniyor .Bence en merakla beklenen Ütopya’da yine rakip olan Semih ile Serkan’ın Kapışması oldu .Serkan ve Semih birlikte mücadele ettikleri oyunda Semih kazandı Ütopyada Rakip olan bu ikili birbirlerini görünce Bayağı hırslanıp izleyicilere adranalin dolu anlar yaşatacaklar.( vay anam vay çok önemli ya) 🙂 Bu arada Yılmaz Morgül Semih ile oynadığı oyunda Semih’i yenerek büyük sevinç yaşadı ve Yaşattı.

Serkan ile Semih Karşılaşması Video

Bu arada Yunus Günce oynadığı oyunda sakatlık geçirdi Pek birşey yok gibiydi durumunda yoksa Yattara dan taktikmi aldı yere böyle düşüp hakemi böyle kandıracaksın diye ? Ünlülerden Eda ise oynadığı Oyunu Kaybedince sinirden ağladı. Bu arada Eda eski  Eda Özerkan değil bu yeni Eda 🙂

Gönüllülerden Serkay ise oyunu Karşı takıma verince sinirden deliye döndü takım arkadaşları Serkay’ı zor sakinleştirdi.  Gönüllüler Adaya geldikleri andan beri şansızlıkları bitmiyor öyleki yemek için pişirdikleri Hamur bile patladı ve ortalığa saçıldı.

ÜNLÜLER TAKIMINDA KUTUPLAŞMALAR BAŞLADI! NAGİHAN VE EDA’NIN

GÖNÜLLÜLERİN YATACAK YER TARTIŞMASI!

NİHAL CANDAN ADADAKİ ZOR ŞARTLARI ANLATTI: ‘İLK İNSANLAR GİBİ YAŞIYORUZ!’

 

Bunlarıda Okuyunuz:

İşte Aradığınız Konu  Semih Elemeye Çıkacak Kişiyi Tekerlemeyle Seçti (O Piti Piti) l Survivor 2016
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 8 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla