Tiryaki Ailesi Cinayeti Çözüldü mü ?

Tiryaki Ailesi Cinayeti Çözüldü mü ?
Müge Anlı Nevşehir Ürgüp Mazı Köyünde öldürülen Karı Kocanın akrabalarını konuk etti Özkan Tiryaki ve Amcası Eyüp Tiryaki nin verdiği çelişkili ifadeleri üstüne giden Müge Anlı Katil aileden mi sorusu akıllara getirdi. Sorulan sorular ve alınan cevaplara bakılırsa Katil bilinen bir aile ferdi gibi görünüyor.Özkan Tiryaki Amcası Eyüp Tiryaki den çekinir gibi cevaplar vermesi üzerine Müge Anlı  ardı ardına sorular sormaya başladı İbrahim ve Fatma çiftinin oğlu Eyüp Tiryaki neler anlattı neden çelişkili ifadeler verdi jandarmaya verdiği ifadeyi bir gün sonra neden değiştirdi.

Tiryaki Cinayeti sonuçlandı mı Tiryaki ailesi silahı neden sakladı Kimi koruyorlar Katil ailedense insan babasının annesinin katili kim olursa olsun korur mu ? Eyüp Tiryaki neden yalan ifade verdi ? 80 Yaşlarında olan çiftin Katili kim? Müge Anlı Tiryaki cinayeti  dosyasında neler yaptı Tiryaki Cinayeti videosu. Yaşlı Çifti, kim öldürdü. 

Sabah Ekmek verdiğini söyleyen Fırıncı neler anlattı ? Cinayet sabah mı işlendi akşam mı ? Soba ve Berbere için Çağrılan Özkan Tiryaki katil mi Katili biliyor mu ?Nevşehir akıl almaz cinayet. 76 yaşında evli çift İbrahim Tiryaki ve Fatma Tiryaki cinayeti son duurm nedir. Fatma ve İbrahim Tiryaki kim öldürdü. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan cinayeti kim çözecek. Özkan ve Eyüp Tiryaki cinayeti detayları ortaya çıkıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında neler yaşandı.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 28 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: