Umut ve Yasemin & Zuhal Topal Hanife

Umut ve Yasemin  & Zuhal Topal Hanife

Zuhal topal’la Evlen Benimle 16 Şubat 2016 Salı günü yine şok itiraflar ve olaylar ile gündemde. Hanife ‘in Aşık olduğu Umut ile Locadan Yasemin Arasında neler var. Umut’a talip olunca Hanife dedikodu çıkarıyor Hanife’ye talip gelince Umut birşeyler söylüyor Umut iel Hanife arasında ne var ?

Locadan Alper ,Hanife’ye talip oldu ama Hanife Gürdal yine olumsuz yanıt verdi ve birgün sonra biz arkadaşız ,kankayız dedi Alper için .Ama Umut Hanife reklam için burda Facebook ve İnstagram da Hanife Reklam veriyor para kaznaıyor bu yüzden evlenmez dedi. Evet Hanife İnstagram da reklam veriyor oda onun iş hayatı 🙂 Hanife instagram ve Facebook adresi sitemizde bulunmaktadır. Özellikle Hanife ve Sevgi  çok iyi anlaşıyorlar ve giydikleri ve aldıkları tüm eşyaları instagram’da reklama dönüştürüyorlar ve para kazanıyorlar,bunu herkes yapıyor. Hanife Ömrüm diye sosyal medya hesabı kullanan Hanife ‘in soyadı ömrüm değilde Gürdal ‘dır  . Google’de Hanife nin açık resimleri diye aratanlar var kızı başı açık görseniz ne olacak kapalı görseniz ne olacak ayıp ayıp bulupta Hanife İfşa videosu mu yapacaksınız ?

Bakalım Umut ile Yasemin için bugün nasıl birgün Zuhal Topal’da Hanife Yasemin için veya Umut için neler söyleyecek Kankası Sevgi Hanife ye destek oalcak mı?

  16 Şubat İzle

İşte Aradığınız Konu  Sevgi İle Birkan Zuhal Topal
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 16 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla