Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Kalbini Kime Kaptırdı.!


Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Kalbini Kime Kaptırdı.!
Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Kalbini Kime Kaptırdı.!
Arka Sokaklar, Kuzey Güney, Muhteşem Yüzyıl adlı dizilerle Türkiye’nin gönlünü fetheden, Ünlü Oyuncu – Yönetmen Vasfi Arşan Çelik Sosyal Medya hesabından Resmen Aşkını ilan edercesine Duygularını Dile Getirdi.
Ünlü oyuncu – yönetmen Vasfi Arşan Çelik, Şu sıralar sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerin başında geliyor. Biz onu Arka Sokaklar, Kuzey Güney, Muhteşem Yüzyıl adlı dizilerle hayatımıza girmişti. Son zamanlarda ise Aşk laftan anlamaz dizisi ve Türkiye’yi güzellik yarışmasında temsil eden Ecem Uzgör’e sahip çıkması ile gündeme geldi.  
Bu haberlerle gündeme gelen ünlü oyuncu Vasfi Arşan, Son olarak sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yine gündeme bomba geldi.  Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ” İlk Defa Böyle Heyecanlandım Birini Görünce ❤️ Galiba aşık oluyorum ❤️ ” paylaşımı yapan ünlü oyuncuya binlerce beğeni ve yorum geldi. Bu paylaşıma bayan takipçileri çok sinirlendi. Yorum yağmuruna tuttular.
Bayan takipçilerinin yorumlarını karşına almak istemeyen, Ünlü Oyuncu – Yönetmen Vasfi Arşan Çelik, Yarım saat sonra yaptığı bu paylaşımı sildi.  

Bunlarıda Okuyunuz:

İşte Aradığınız Konu  Ecem ÜZGÖR Artık Arka Sokaklar'da
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 20 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın