Whatsapp kullanıcıları dikkat – Teknoloji Haberleri

Whatsapp kullanıcıları dikkat – Teknoloji Haberleri
Geçtiğimiz günlerde anlık mesajlaşma platformu Whatsapp üzerinde bulunan bir açık, kullanıcıların gizlilik ayarlarını tekrar gözden geçirmesine sebep oldu.

Whatsapp’ın kullanıcılara sunduğu özelliklerden biri okundu bilgisini kapatmak. Gizlilik bölümünden yapacağınız bir ayarla okundu bilgisini kapatabiliyor ve Whatsapp’ın meşhur ‘mavi tık’ının çıkmasını engelleyebiliyorsunuz. Bu ayar yapılı durumdaysa karşı taraftan gelen mesajları okusanız dahi okuduğunuz anlamına gelen mavi tık karşı tarafa gitmiyor.

"SPONSOR REKLAM"

Fakat bu özelliğin bir açığı da geçtiğimiz günlerde Dijital Gelecek Hareketi temsilcisi Özgür Uğur tarafından keşfedildi. Bu açığa göre, bir ses dosyasını karşı tarafa atmanız durumunda, karşınızdaki kişinin okundu bilgisi kapalı olsa dahi mavi tık çıkıyor. Herhangi bir yazı, resim, video dosyasında okundu bilgisi çıkmazken, ses dosyasında durum farklı. Bu şekilde de karşı tarafın bu gizlilik ayarını açıp açmadığını hızlı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.

Whatsapp’ın bu detayı nasıl gözden kaçırdığı merak edilirken kullanıcılar arasında ilgi çekici bir durum olarak bu özellik yerini almış durumda.

İşte Aradığınız Konu  Kısmetse Olur - Artık Sevgiliyiz, Ben Koydum Adını
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 20 Eylül 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla