Yağmur Taktaş, Bahar Candan’ı Nasıl Ele Verdi? – YouTube

Yağmur Taktaş, Bahar Candan’ı Nasıl Ele Verdi? – YouTube
İşte Benim Stilim 6. Sezon 12 Şubat 2016 Cuma akşamı yayınlanan 6. bölümünde gala gecesinde Bahar Candan konseptinde Hollywood starı olduğunu söyledi. Öykü Serter arkadaşını Justin Bieber ’a benzetince Bahar elbisesinde sorun yaşadığı için Justin Bieber konseptini sonraya ertelediğini söyledi. Yağmur Taktaş ise Bahar ’ın arkadaşı Kaan ’ın elini tutmasına Emir ’in kızacağını söyleyerek pot kırdı. Yağmur sonradan ben ne yaptım diyerek yaptığının farkına varınca durumu kurtarmaya çalıştı. Bahar ise Yağmur şu an rezil oluyoruz dedi. Meral Avcı ise Bahar ’ın hafta içi yapacağı saç ve makyajla galaya gelmesini, çok dekoltesi olduğunu söyleyerek eleştirdi. Bahar ise bende üç tane dekolte var, bacak, sırt ve beyin dekoltesi, bana sürekli makyajımı hafifletmemi söyleyen sizlerdiniz diye çıkıştı. Özge Sarı ise Bahar ’ın daha kaliteli bir kumaştan yapılmış elbise tercih etmesi gerektiğini söyleyince Yağmur araya girdi ve sen kendi elbisene bak dedi. Nur Yerlitaş ise Yağmur ’u avukatlık yapmaması konusunda uyardı ve bu sorunu defalarca yaşadıklarını hatırlattı. Özge daha sonra Yağmur ’un yönetmen, Bahar ’ın ise oyuncu olduğunu iddia etti ve arkada burada konuşacaklarını planladıklarını iddia etti. Bunun üstüne yarışmacılar arasında gerginlik yaşandı.

Sunuculuğunu Öykü Serter ’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye ’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.
YARIŞMACILAR: Özge Sarı, Tuğba ildiz, Zeynep Vuran, Dicle Turgal, Melike Çamlıoğlu, Dilara Rabiya Yaşar, Meral Avcı, Esin Çepni, Yağmur Taktaş, Selay Topçuoğlu, Bahar Candan, Yeşim Aydın

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 18 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: