Yeni Bir Hayat 22.Bölüm | 3 Mart 2016

Yeni Bir Hayat 22.Bölüm | 3 Mart 2016
Birbirinden farklı hikayeleri olan 7 kadın ve 7 erkek, yeni bir hayata başlamak için bu programa adım atıyor. Spor, dans, moda ve daha pek çok konuda kendilerine yardımcı olacak eğitmenler eşliğinde yepyeni bir hayata sahip olacaklar. Eğitmenlerinin yanı sıra Tan Sağtürk, Cengiz Abazoğlu ve Ebru Şallı gibi profesyonel jüri üyelerinin yönlendirmeleri ile haftanın finaline hazırlanacaklar. Cengiz Abazoğlu her hafta yeni bir konsept belirleyip yarışmacıların moda konusundaki gelişimlerini takip edecek. Tan Sağtürk yarışmacılara uygun dans türlerini belirleyip eğitmenler ile birlikte onları dans performanslarına hazırlayacak. Ebru Şallı ise yarışmacıları beslenme ve spor konusunda yönlendirip onlara eğitimler vererek gelişimlerini destekleyecek. “Yeni Bir Hayat”ta muhteşem değişim için kıyasıya rekabet eksik olmayacak.

Her haftanın finalinde 1 kadın ve 1 erkek yarışmacı eve veda edecek. Her pazartesi yeni gelen 2 yarışmacı eşliğinde bu değişim serüveni hız kesmeden devam edecek.

Jüri kadrosunda Cengiz Abazoğlu, Ebru Şallı ve Tan Sağtürk ’ün yer aldığı sunuculuğunu Şebnem Kısaparmak ’ın üstlendiği “Yeni Bir Hayat”, birbirinden özel yarışmacıları ile hafta içi hergün Show TV ’de!, Yeni Bir Hayat 22.Bölüm | 3 Mart 2016 esekadam.com farkıyla sizlerle.

İşte Aradığınız Konu  Yeni Bir Hayat 21.Bölüm | 2 Mart 2016
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 6 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla