Yeni Yarışma Ödül Bir Milyon Lira – BIG BROTHER TÜRKİYE

Yeni Yarışma Ödül Bir Milyon Lira – BIG BROTHER TÜRKİYE
Türkiye yeni yarışma programına hazırlanıyor Star Tv ‘de Yayınlanacak olan “BIG BROTHER TÜRKİYE” Bu Cumartesi Saat 20:00 ‘de Gala Gecesi ile Evlerimize konuk olacak.Birçok Show Programından daha önce ülkemizde yayınlanan Big Brother Türkiye Biri Bizi Gözetliyor yıllar önce herkesi  Tv başına kilitlemişti. Cumartesi Big Brother Türkiye – Gala ile ilk bölümü tanıtılacak.

Bunca Show Programı varken kendine bir yer edebilirmi bence hiç düşünmeye gerek bile yok çünkü 100. Gün sonunda Ödül tam Bir Milyon Lira 1.000.000 TL yemede yanında yat birinci sebep ödülü kim alacak değil tabi ki Sunucusu Asumen Krause ayrı bir lezzet Eee bizde dedikodu ,kapı önüne minder koyup  çekirdek çıtlatıp komşuları izlemek de moda idi şimdi Apartmanlardan sebep bu işleri yapamıyoruz böyle programlar ile ancak kendimize gelebiliyoruz. Of Röntgencilik içimizde var diyemiyorum lafı nerden nereye dolaştırdım.

Yarışma 16 kişilik 8 Kız 8 Erkek yarışmacı eminim hepsi özenle seçilmiştir. Yedi cüceler gibi uykucu,huysuz,sinirli,bilgin vs , her eve uygun yani dizi tadında .Kuralları  nasıl olacak Yarışmanın Kuralları nedir  özellikle Dış dünya ile hiç bir bağlantıları olmayacak her gün Big Brother ‘in ev içinde  yeni kuralları olacak bunu yerine getirmeye çalışan yarışmacılar tabi ki zorlanacak.
BIG BROTHER TÜRKİYE | GALA YAYINI| 28 KASIM CUMARTESİ | 20:00 |STAR TV

Yarışmacılar kimler . Gala Gecesi Açıklanacak Yarışmacı İsimleri. big brother yarışmacıları kimler

Yarışmacı Resimleri &Fotoğrafları: Bu Cumartesi 28.11.2015 saat 20:00 dan sonra

İnternet Sitesi Var mı Sürekli Canlı Yayın olacak mı ?  Son Başvuru Tarihi 7 Ağustos Cuma Big Brother Facebook Adresi: https://www.facebook.com/BigBrotherTurk

İşte Aradığınız Konu  İlker Ayrık'la Bir Sıfır ( 1- 0 ) Hangi Gün
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 25 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla