Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Bölüm Yarışmacıları.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Bölüm Yarışmacıları.
Yetene Sizsiniz Eğlenceli ,Heyecanlı ve Tecrübeli yarışmacıları göz doldurmaya devam ediyor. Bu hafta birbirinden değişik Yarışmacılarla ekrana gelen Yetenek Sizsiniz ‘de Deniz ve Özgür adında iki kişi dans performanslarını sergilemek için jurinin karşısına geldiler Dansları bittikten sonra juri ile konuşan Dansçı Bayan ve Bay Deniz Ve Özgür (ALLAH ‘ım Hangisi deniz hangisi özgür bilmeden yazmak ne kötü birşeymiş) Deniz kız diyelim ,Deniz Aslında Survivor’e katımak istiyorum diyince Ali TARAN ‘da Oyunu hayıra kullanırken Survivore katılmalıydı bence diyerek son sözünü söyledi. Elenen Deniz ve Özgür çıkışta Özgür denize neden konuşuyorsunki yok oraya katılacam yok buraya katıldım diye ,Deniz’de cevap olarak şansımı denedim dedi.

Programın Bir Diğer konuğu ilginç bir dans gösterisi sergiledi,ilginç diyorum çünkü daha önce hiç böyle bir dans görmedim dansı sadece eller ve parmaklar yapıyordu Kemal Kaya Bu ilginç gösterisi ile seyircilerden ve juriden büyük alkış aldı.dansın adı sorulduğunda Parmak dansı veya el kol dansı diyrolar diye cevap verdi Asıl Adı ” Tating ” miş.

Uğur Küçük Adlı kişi ise satnd up gösterisi yaptı ama pek başarılı olamadı ve elendi. seyircilerin arasından aldığı bir kişi ondan daha çok ilgi topladı ne diyelim kime niyet kime kısmet.

Misafir olarak katılan Zekâi Aydın okuduğu  Erzurum Şiiri ile Erzurum’dan yayınlanan Yetenek Sİzsiniz yarışmasında büyük alkış topladı. 2. Tura yükselen bir Diğer yarışmacı Emre Eker ‘di Sergilediği dans ile Juriden 2 evet alarak bir üst tura katıldı. Hah birde Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına küçük bir konuk vardı bebek diyelim biz ona Büyük ekran TV lerde görünüyordu sadece .Yarışmaya katılan Şenol Aslan ve Erina Aslan çiftinin bebeği Alp KIRŞAN ile jurinin karşısına geldi   çok sevimli anlar yaşandı. MAŞALLAH diyelimde. Alp KIRŞAN ‘ın izlettiği çizgi filmden başka hiç bir şeyle ilgilenmedi. Anne ve babası 2. tura geçti tabiki.Diğer Yarışmacılar ise İsmail ve Ömercan idi Şarkı Performanslarını sergilediler. En sevdiğim şey ise Kum ile resim yapanlar arkadaş insan eve kum doldurası geliyor ama öyle ekrandaki gibi olmuyor. Kum sanatı yapan ve azerbaycan dan gelen  Ella Ezizbeyavova  2 evet aldı bana kalırsa bu  sanat her zaman  tam not almalı insanın beyninin anlık yansıması yaw :)) . Ella Ezizbeyavova 2. tura geçti.

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 5 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: