Yılmaz Morgül Survivor 2016’ya Hazırlık Yaptı Nasıl Hazırlandı ?

Yılmaz Morgül Survivor 2016’ya Hazırlık Yaptı Nasıl Hazırlandı ?
Şarkıları ile gönüllere taht kurmayı başaran Yılmaz Morgül, Survivor 2016 da. Ekranlara uzun bir süre ara veren Morgül, sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı fotoğraflar ile Survivor 2016 programını ne kadar ciddiye aldığını ve iyi bir hazırlık yaptığını açıklıyor. Peki Yılmaz Morgül Survivor 2016’ya nasıl hazırlandı? İşte detaylar…

7 Şubat Pazar akşamı izleyenleri ile buluşmayı bekleyen Survivor 2016’nın tanıtım videosunda en çok dikkat çeken isim Yılmaz Morgül oldu.

Özel Koçlar ile Antrenman Programı Belirledi!

Survivor 2016 için özel koçla antreman programı belirleyen ve fiziki açıdan hazır gözüken ünlü sanatçı, tahmin edilenin aksine daha dirençli ve güçlü yarışmacılar arasına girecek gibi gözüküyor.

Morgül, “Dünyanın beni değil, benim dünyayı değiştireceğim survivor”

“Dünyanın beni değil, benim dünyayı değiştireceğim survivor” mottosu ile tanıtım videosunun yayınlanmasından bu yana sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden oldu.

Cilt Kanseri İle Mücadele Etmişti!

Daha önceki yıllarda cilt kanserini yenmiş olan Yılmaz Morgül’ün adanın sıcak ve direkt cilde işleyecek güneş ışınlarıyla nasıl mücadele edeceği en az yarışlardaki performansı kadar merak konusu.

Finali Görmeyi Hedefliyor!

Ünlüler takımının performansına da bağlı olarak finali görmeyi hedefleyen sanatçının ona en çok destek olacak takım arkadaşları olarak milli atlet Nagihan Karadere ve profesyonel güreşçi ve boksör olan Çağatay Atakan Arslan görülüyor.

 

Sanat camiasının ilginç ve eğlenceli isimlerinden biri olan Yılmaz Morgül’ün zorlu ada şartları altında sadece fiziki değil, psikolojik olarak da güçlü kalabilecek mi merak konusu.

Televizyon ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2016, 7 Şubat Pazar akşamı TV8’de.

Survivor 2016 Yarışmacısı Yılmaz Morgül Kimdir?

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 1 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: