Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Zuhal Topal Ahmet Periscope ‘da İfşa Etti-zuhal topal ifşa

Zuhal Topal Ahmet Periscope ‘da İfşa Etti-zuhal topal ifşa
Zuhal Topal İfşa .Evlendirme Programlarından biri olan Zuhal Topal İle evlen benimle damat adaylarından Ahmet Yutubede yayınlanan bu Periscope videosu ile Zuhal Topal Programını azda olsa ifşa etti.Bir çok kişinin bildiği şeydi ama kendi ağızlarından duymak  daha inandırıcı oluyor.Bu aralar Hanife ile Deniz birlikte diyen Ahmet ilginç şeyler anlattı.Arkadaşlar izliyorsunuz olanları anlamayacak kadar salakmısınız konu yok salak salak şeyleri millete yutturuyorlar diye anlattı.Yalan Söylemediğini belirten Zuhal Topal Ahmet Periscope da neler anlattı .Mehmet ve ben bıraktık dedi ama Sözleşmeden sebep tekrar tekrar programa katılan Ahmet Video İfşa İzle.

Zuhal Topal Ahmet Periscope İfşa

Ahmet Ben Malatyalıyım Olga bana geldi siz Olga’nın bana geldiğine inanıyormusunuz diye laflarına devam etti. Herşeyin Dümen olduğunu Anlatan Ahmet Hanife ile Deniz birlikte olduğunu ortaya atacaklar Konu yaratacaklar dedi ve rahatladığını söyledi Zuhal Topal ‘da birçok kişi birbiri ile yattımı sorusuna evet diye cevap verdi.Zuhal Topal Ahmet Gerçekleri Anlatıp İfşa etti.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 29 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın