Zuhal Topal ‘ Cansu Hanım – Müjdat Hanım Talipleri

Zuhal Topal ‘ Cansu Hanım – Müjdat Hanım Talipleri
Zühal Topal‘la Evlen Benimle İzdivaç Programı 17 Kasım 2015 Amerika’dan Emin Bey , İvana Sert Gibi Konuşup Aşk Çocuğu olduğunu söyledi. Amerikada doğmuş Büyümüz Emin bey 3 Senede bir Türkiye’ye geliyormuş Hiç evlenmemiş Türkiye’ye evlenmeye gelmiş Annesi Gibi bir bayan arıyormuş Zuhal Topal’daki bu Amerikalı Emin Bakalım talipleri nasıl . Türk vatandaşlığı İçin Başvuran Emin Bey 6 ay Amerika 6 Ay İstanbul’da yaşamak istiyormuş 46 Yaşında çocuksuz bir bayan istiyor . Amerikalı Emin Locadaki herkese çiçek dağıttı.

Mahmut Bey Müjdat Hanıma talip geldi Müjgan Hanımın yürüyüşüne tutulmuş gelmiş. Mahmut bey sürekli karşıya bakarak konuşuyor Zühal Hanımla konuşurken Zuhal Hanımın suratına bile bakmadı .  Daireni satıp Karşıyaka ‘da Daire alın diyor Kaymaksız süt severim diyor Koç muş Dominat değilmiş. Gazetecilik Mesleğinden emekli Müjdat Hanım Mahmut beye evet diyecekmi ? Müjdat Hanım Mahmut bey için çay içelim dediğinde Zühal Hanım Süt var süt veriyoruz dedi.

Cansu Hanım Talibini karşılamak için paravanın arkasına geçti. Cansu Hanım Dün Mehmet Bey hakkında verdiği karar hakkında olmaz diye kesin konuştu. Bugün Cansu Hanımın talibi Oğuz bey  Bir yerde oturuyormuş kafasını kaldırıp televizyona bakmış Cansu Hanım ı görmüş çok beğenmiş ve gelmiş.Bir insan televizyona bakıp gözlerinde ışık görüp evlenmek için gider talip olurmu Gerçi ışık elektrikten meydana gelir elektriği geçmiş direk ışık almış Oğuz bey.Oğuz bey Cansu Hanıma yazdığı Şiir’i okudu . İzdivaç Programlarına gitmeden önce 10 tl ye Şiir yazan yerler var ordan bir  iki tane yazdırıp gidin .

Nargile hanımın Talibi Büyükçekmece İstanbul’dan İbrahim bey oldu İbrahim bey 1 Evlilik yapmış 1 Ay sonra boşanmış  Rize doğumlu. Nargile Hanım Seriye bağlanmış sorularını art Arda sordu Cansu hanımdan yorum isteyen Nargile hanım Olumlu yorumlar aldı. Bu arada 35 Yıldır Annesini görmeyen Zafer, Öz annesi ile canlı yayında buluştu ve yüzleşti.Annesi Kezban Hanım ile neler konuştu Sayfamızdaki videoda.

 

 

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 18 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: