Zuhal Topal Hanife’nin Talibi Bayhan

Zuhal Topal Hanife’nin Talibi Bayhan

Zuhal Topal Hanife’nin Talibi Bayhan. Bayhan bir Zamanlar popstar yarışmasında Yarışmacı olarak katılmış ve Adana doğumludur. Bayhan popstar’da baygın şarkı sesi ile bir çok kişinin dikkatini çekmişti. Hanife’nin talibi Bayhan 2004’den bu yana bir çok albüm çıkarmıştır. Sanatçı Bayhan için Hanife ne dedi Hanife bayhan İçin Ne karar verdi 19 Ekim Hanife’nin talibi Bayhan için Hanife ne karar verdi.hanifenin-talibi-bayhan-kim-1

Hanife ve Bayhan için yorum yapan Birkan “Hanife Adana Erkei var karşında” hemen evlen diyerek Hanife hanıma yorum yaptı. Bayhan ,Hanife’ye birbirimizi tanımak adına bir çay içelim diyerek Hanife ile Bayhan Çay içmeye çıktılar.

Bayhan / Sanatçı  BAYHAN KİMDİR TIKLA

15 Mart 1980 Adana
Popstar´ın starı bayhan´in hayatı film gibi popstar yarışmasının en güclü adaylarından adana doğumlu bayhan gürhan´ın, henüz 5 yasındayken annesi kezban gürhan´in, 1982 yılında ilaç içerek intihar ettiği belirlendi.

hatice özyaman ise 1 aylık evliyken almanya da geçirdiği trafik kazası sonrası öldü.
annesinin ölümünün ardından 11 yaşından itibaren alkolik babasıyla birlikte kalan bayhan gürhan, 23 ocak 1997 yılında adana’da bir markette hırsızlık yaparken yakalandı.

İşte Aradığınız Konu  Bayhan Kimdir ? Zuhal Topal Hanife İçin Gelen Bayhan Kim?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 19 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla