Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Zuhal topaldaki Hamile Olan Gelin Adayı Kim -Esra Erol Zuhal Topal

Zuhal topaldaki Hamile Olan Gelin Adayı Kim -Esra Erol Zuhal Topal
Haftalardır  Zuhal Topal ,Seda Sayan ve Esra Erol arasındaki gerginlik sürüyor.Zuhal Topal evlen benimle programında yaşanan Şehit tartışmasından sonra Zuhal Topal  müzik çalıp oynadıktan sonra alınan tepkileri azaltmak için mi artık yoksa reyting kaparım kaygısı ile mi saçmaladı bilmiyoruz.Zekeriya ATAK isimli kişiyi tehdit ederek youtube video su çektirip yayınlattığı ortaya çıkan Zuhal Topal Mahkemelik oldu. Skandallar ile yayınlarına devam eden Zuhal Topal Evlen benimle programında Sahte nikah memuru çıkartmıştı daha sonra Nikah memuru olarak çıkartıkları Servis şoförünü tehdit etmişlerdi. En Son çıkan bir habere göre Zuhal Topal Programında Hamile bir gelin adayı  kendisine gelen damat adaylarını ağırladı. Hamile gelin Adayı Kim ? Bir çok sosyal medya yazışmalarında Zuhal Topal İzdivaç programındaki Hamile kalan Yani kendisine gelen damat adayı tarafından hamile kalan kişi Selin miş. Zuhal topaldaki Hamile Olan Gelin Adayı Kim ?

Zuhal Topal ve Fox tv Yapımcıları neden Esra Erol ile tartıştı. Zekeriya Atak ın açıklamasına göre Youtube’de yayınladığı itirafı Tehdit ile verdiğini söyledi. İtirafı almak için Fatih Portakal Zuhal topalın eşi bir masaya silah koyarak bunları bunları söyleyeceksin diye tehdit edip kayıt yapmışlar. Esra Erol Açıklama İzle.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 21 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın