Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Zuhal Topal’la 10 Kasım – Senegal’li – Sevgi Kerem

Zuhal Topal’la 10 Kasım – Senegal’li – Sevgi Kerem




10 Kasım Zuhal Topal’la Evlen Benimle Senegal ‘lı Muhammed adayları için programa katıldı. Terzi olan Senegal’li muhammet İstanbul’da Yaşıyor. Başından bir nişan geçen Senegal ‘li Muhammed Taliplerini Bekliyor 20 – 30 Yaş aralığında Beyaz Tenli  taliplerini bekliyor. Türkçesi yeterli olmayan Muhammed Talipleri ile nasıl anlaşacak Bakıp Görelim.  Zuhal Topal Bizim için dans edermisin dedi Ve Senegalli Muhammed kendi yöresinin dansını yaptı .Canlı Yayında Senegal Dansı diye Gazeteler manşet atar artık .

Kerem ve Naz ilişkileri nereye gidiyor Aşk’larında fırtınalar dinmiyor. Sevgi İle Umut  öyle şeyler söylediki ortalık tekrar karıştı.Sevgi ben keremi Elimin Tersiyle itmişim Sen kimsin diye hakaret etti Umut’a . 9 Kasım ‘da yaşanan olaylar ardında Bugün 10 Kasımda Sevgi ve Kerem yüzleşti. Canlı yayına Telefon ile katılan Kerem ,Sevgi ile konuştu. Sevgi Kereme Burda herkes biz kızlar Kerem’in peşinden koşuyor sanıyorlar. Sevgi şok Bir şey daha söyledi Kerem Sen Umut’tun Eski görüştüğü kişiye hediyeler almadın ‘mı diye sordu. Kerem Kime Hediye Aldı? Canlı Yayında.

Umut söylenenlere yanıt verdi. Kerem ile ben konuştum ama Kerem ben kimseye hediye almadım dedi. O insan şuan evli dedi. Sevgi Zuhal Topala Kerem Umut ‘un Eski sevgilisine Hediye aldı. Sevgi’ye Sende Benden ümitlendinmi dedi.  Kerem ben sevgiye söylediğim şeyleri şakasına söyledim dedi. Kerem Herkese Açık Giyiniyorsun dedi diye Keremi suçladı  Sevgi Hanım.Atv Esra Erol ‘da Aslı Hanıma talip gelen Tarkan Beyde Zuhal Topal’la Evlen benimlede.  Hazel Hanım aha o Hazel Hanım Düzgün adam istiyor Dırnağı Parmağı olacak birini istiyormuş 🙂 ha teyze gurban olam one gız. Hazel Hanım türkiye’nin üreteceği araba motoruna sponsor olsun ya one Motor gibi dır dır dır dır. Cansu Hanıma Gelen Talip Tansu Espirileri .Neden Uyumadım çünkü mesai deydim. Savcı olamadım Hakim Oldum. Evde Yemek yemeyimi seviyorsunuz dışardamı yemek seviyorsunuz Korcan Cinemre gibi yapmayamı çalıştı anlamadık.

 

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 10 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal’la 10 Kasım – Senegal’li – Sevgi Kerem (1 Yorum)