Zühal Topal’la 14 Aralıkta neler oldu?

Zühal Topal’la 14 Aralıkta neler oldu?
Evlendirme programlarında Mekik dokuyan Hanife Zühal Topal’da Umut ‘a olan sözde aşkını sahiplenmek için elinden geleni yapıyor.

Hanife ‘nin Annesi Asiye hanım bugün Zuhal Topalda Umut’tan Hanife’ye bir şans tanıması için istekte bulunacak Hanife’nin Annesi ve Umut Neler konuştu neler yaşandı hepsi yayından sonra web sitemizde. Hanife hanımın annesi Asiye Hanım neler söyledi ? Umut ne Cevap verdi ? Hanife Ne düşündü ?

Çağrı Talibi Gizem Hanımı ağırladı Gizem Bodrum’dan geliyor havanın çok güzel olduğunu söyleyen Gizem Zühal Topal’ın tepkisine yol açtı .Gizem 22 yaşında Hiç evlilik yapmamış gezmeyi ve yürüyüş yapmayı seven ve çalışmayı çok seven biriyim dedi. Çağrı ise ben evlenince eşimi çalıştırmayı düşünmüyorum dedi Zühal Topal ise olur mu öyle diye yanıt verdi.

Bana kalırsa Çağrı doğru söylüyor Anne çocuğa bakması lazım bu şart devlet bile yeni kanunları ile Anneleri evde oturmaya çalışıyor buna sevinen insanlar neden Böyle düşünen birini yobaz olarak yargılıyor anlamadım.

Gerçi evlenip boşanma bu kadar hızlı olan bir devirde Çalışan bayanı işten çıkartıp evde otur demekte tabi ki yanlış  yarın o bürgün boşanınca Kadın nasıl gelirini karşılayacak. Dünya sıkıntı arkadaş Çalışıp maddi güç mü kazanacaksın çocuğunun başında durup onumu eğitip yetiştireceksin.

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 14 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: