Zuhal Topal’la 28 Ekim Hakan ve Seba yine Ayrıldı.

Zuhal Topal’la 28 Ekim Hakan ve Seba yine Ayrıldı.
FOX TV Zuhal Topal’la İzdivaç programı 28 Ekim çarşamba Günü Umut’un Eski taliplerinden bir gelin adayı Umut için Tekrar Geliyor Umut’un cevabı ne olacak . Kerem Geçen programlarda Naz ile arasında sorunlar çıkmıştı, Kerem Rabia ve Naz arasında kalmış gibi görünüyor Kerem Kimi Seçti ?

Naz Gelen taliplerini ret ettiği için Kerem Çok Kızmıştı “Bugüne kadar kabul ettin şimdi neden kabul etmiyorsun” diye sitem etmişti. Naz ,Kerem Bana beni bekle demişti bu yüzden taliplerimi görmek istemiyorum dedi.

Gel gelelim bizim Baş Belalarına Hakan Ve Seba ,Hakan bey Seba tekrar evden kaçtı Dedi.Seba’nın oğlundan dolayı bazı problemler yaşanmış ve Seba kızıp evi terk etmiş İran’a gitme kararı almış, Yürü be Seba Kim Tutar Seni Tutmaları için Emlak bürosuna  İlan Vermiş :)) Vermiştir. Umut eski talibini beklerken eski talip Medine hanım çıktı. daha önce Medine hanım’a kabalık ettiğini söyleyen Umut Bir Şans daha verebileceğini söyledi. 

28 Eki 2015 tarihinde yayınlandı

Zuhal Topal 28 Ekim 2015 çarşamba izle, Zuhal Topal’la İzdivaç 28 Ekim 2015 yayın tekrarı izle.Zuhal Topal’la Son bölüm izle 28.10.2015.
Fox Tv Zuhal Topal izdivaç son bölüm izle,
Zuhal Topal’la 28 Ekim 2015,

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 28 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: