Zuhal Topal’la Hanife ile Alper

Zuhal Topal’la Hanife ile Alper
8 Şubat Zuhal Topal’la Evlen benimle Alper ve Hanife neler konuştu. Alper’in annesi Hanife’yi istemediğini açık olmasada konuşma anında belirtti.Hanife çok fevri çıkışları var diyen Annesi Güzelliği ile Hanife’yi solladı diye Sosyal Medaya dan yorumlar oldu. Alper ,Hanife hakkında konuşurken neredeyse Hanife’yi  alıp hemen ordan çıkacak gibi konuşurken annesinin olumsuz düşüncesini belirtmesinden sonra geri dönüş yaparak bir duygu yok diyerek Hanife’yi kızdırdı. Alper kim peki Zuhal Topal’la gelmiş evlenmek için adaylarını beklerken Hanife’ye talip olmuş daha önce bir evlilik yapmış.

"SPONSOR REKLAM"

Hanife İse Alper ile çok iyi anlaştık çok iyi anlaştık Alper ile konuşurken Aşık olacağımı gördüm diyen Hanife Alper ile bir yola çıkacak mı.Alper Hanife ile ilişkisini ağırdan almak istediğini Belirtti. Bakalım Hanife İle Alper bu hafta neler yapacaklar ne gibi olaylar olacak göreceğiz. Locadan Hanifeye Talip Olan İsim Alper .

                   Alper Hanife ye Talip Video  

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 8 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla