Zuhal Topla’la Evlen Benimle Birkan Trafik Kazası -Melih Yeni Adayı Karayip’lerden

Zuhal Topla’la Evlen Benimle Birkan Trafik Kazası -Melih Yeni Adayı Karayip’lerden
Zuhal Topla’la Evlen Benimle Birkan Trafik Kazası -Melih Yeni Adayı.

Zuhal Topal evlen benimle programında 14 Ekim 2016 Cuma gününde neler yaşandı? Mehmet ve Cansu Derya yüzünden neden Kavga etti? Melih ile Nazlı  neden ayrıldı? Birkan Trafik Kazası mı geçirdi? Birkan kaza görüntüleri  yayınlandı mı? bıdı, bıdı ,bıdı falan filan.

14 Ekim Mehmet için gelen talip
14 Ekim Mehmet için gelen talip

Zuhal Topal Mehmet ve Cansu ikilisi yine kavga ettiler.Sürekli ekranlarda evlenmek için locada oturan bu çiftlerin atışmalarını izliyoruz. Evlenmek için katıldıkları programda çapkınlıkları konuşulan gelin ve damat adaylarının kapışması bu sefer Derya ile alevlendi. Dışarıda konuşup görüştüklerini sevgili olduklarını söyleyerek gelen Derya hanım paravan açılmadan Mehmet’e hesap sorunca ortalık karıştı.Zuhal Topal Derya

Melih ,Nazlı ile ayrldıktan sonra Locada oturup yeni taliplerini bekleyip ağırlamaya devam ediyor.Melih diz çöküp sevdiğini söyleyip evlenme teklifi ettiği Nazlı’dan ayrılıp yeni taliplerini bekliyor . Melih için uzaklardan gelen yeni talip kim ? Melih’in talibi Catherina karayiplerden gelmiş hanımcağız  Türkçeside çok iyi maşallah

"SPONSOR REKLAM"

Katarina Karayip Korsanı mı 🙂Melih ve katarina

Ünlü Sunucu İlker Ayrık Zuhal Topal’la katılıp neler söyledi . İlker Ayrık Zuhal Topal’da neler açıkladı ?

Demir bey için Gelen Yasemin hanım talibi Caner bey ile konuşurken Demir beye dönüp “Sence Demir Ben Sana Aşık’mıyım” diye sordu 14 Ekim Zuhal Topal’la evlen benimle yayından sonra aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Birkan Nasıl Trafik kazası geçirdi? Luvrita ile Birkan Kaza sonrası birbirlerine neler söyledi,Luvrita ,Birkan’ın kaza yapmasından sonra neler yaptı ?

Birkan trafik kazası
Birkan trafik kazası

Zuhal Topal Birkan Kaza görüntüleri

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 14 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla